Navigace
» Hlavní strana
» Linky
» Kontakt

Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Střílecí hry, Letecké simulátory, Deskovky, Sportovní gamesy, Adventury, Arkády a plošinovky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, Oddechové hry, Hry s koňmi, Oblíkačky, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Omalovánky apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v phablet, PC, počítač, monitor, obrazovka počítače, displej, notebook, tablet, mobilní telefon, mobil, smartphone a pro operační systémy SUSE Linux, Lubuntu, Linux Mint, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Mac, BlackBerry OS, Java ME, Slackware, Red Hat Linux. Pozadí na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako operační systémy, Windows, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, voda a bubliny, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, hudební tapety, rostliny, moře, oceány, pláže, noční města, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, wallpapery, letadla, auta, vojenské Army tapety a zbraně. Zvolit si můžete rozměry 1152x864, 412x846, 854x480, 2560x2048, 2160x3840, 360x720, 1920x1440, 2048x1536, 1440x900, 1536x2048, 1080x1800, 1280x800, 1366x1024, hi res 2560x1920, 750x1334, 768x1024 atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Klíčová slova: zajímavosti, zábava, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Jakarta, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, URL, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Jak na barvení vajíčka, info, zadarmo, multimédia, počítače

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Nobelova cena, Komunisté, Kancléř, Poslanec, Vojevůdce, Pittsburgh Penguins, Poslanci, Renesance, Upálen, Slováci, Královna, Textařka, Vrah, Skladatel, Žijící, Ital, Protektorát, Ministři, Gymnasté, Vojáci, Itálie, Hejtmani, Boston Bruins, Antropolog, Svatý, Češi, Zavražděn, Slovenští prezidenti, Politik, Francie, Sci-fi, Básník, Husité, NHL, Komunista, Vládce apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj apod.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Dakota, Maryland, Wisconsin, Georgie, Indiana, Wyoming, Texas, Aljaška, Západní Virginie, Arizona, Jižní Dakota, Minnesota, Rhode Island, Kentucky, Arkansas, Mississippi, Nevada, New Hampshire, Kalifornie, Oregon, Louisiana, Alabama, Oklahoma, Kansas, Nebraska, Florida atd.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, M, Online vánoční webzine, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, linky, Online zeměpisné testy zdarma, odkaz, Omalovánky k vytisknutí, školství, zeměpis, tipy

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Vtipy, černý humor, ftipy, vtípky, vtipné texty, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, černý humor, ftipy, vtípky, vtipné texty, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O Slovácích, Frky o tchýních, O mužích, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O škole, O Němcích apod.

Moudra, aforismy, moudrosti, motta, výroky, hlášky, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudra, aforismy, moudrosti, motta, výroky, hlášky, přísloví, z kategorií citáty o kráse, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o zdraví, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o zlu od různých známých osobností.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: F, Slovník pojmů Co je to?, Adventní magazín, Význam Velikonoc, doporučujeme, Webové html5 hry zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Ilustrační velikonoční grafika zdarma ke stažení, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Hry pro nejmenší online, M, zdroje informací

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Superhry a hry online zdarma

Vyzkoušejte superhry a hry online zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Deskovky, Barbie hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, Farmářské hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Adventury, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, online html5 hry, Omalovánky apod.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Strom, Televize, Kameňák, Jmenovky, Filmy, Jesličky, Atmosféra, Jedle, Blahopřání, Jídlo, Špalda, Vykrajovátka, Písnička, LED svíčky, Vánoční svíčky, Zdraví, Vánoční hvězda, Ježíšek, Vánoční filmy, Silvestr, Striezelmarkt, Vánoční trhy, Francouzsky, Jezulátko, Třásně, Vánoční ozdoby, Mrazík, Papírové ozdoby, Řetězy, Keramika, Perníčky apod.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Rhode Island, Arizona, Arkansas, Severní Karolína, Utah, Tennessee, Nevada, Maryland, Idaho, Kalifornie, New York, Georgie, Ohio, Texas, Iowa, Wyoming, Západní Virginie, Washington, Severní Dakota, Colorado, Pensylvánie, Virginie, Minnesota, Nebraska, Havaj, Illinois atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: V, internetové stránky, Webové online hry zdarma, Online velikonoční omalovánky zdarma, Obrázky, kliparty, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Seznam souborových přípon, Fotogalerie modelky Eri Aikawa, Biografie známých osobností, Webové online testy zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: hardware, technika, věda, filozofie, politika, náboženství a křesťanství, rostliny, jídlo, ekonomie a ekonomika, sport, lékařství a medicína, latina, příroda, literatura, matematika, český jazyk, software, stavebnictví, nástroje, internet, počítače, kultura, nápoje, nemoce atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako filozofie, poruchy, vlastnosti, mytologie, rodinné a příbuzenské vztahy, umělci a umění, záliby a hobby, přezdívky, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, politici, křesťanství, národnost, podnikání a podnikatelé, sportovci a sportovkyně, zločin a právo, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, politika, lékařství, Spisovatelé a básníci, státní správa atd.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Habsburkové, Diplomat, Historik, Maršál, Egypt, Zpěvačka, Olympijští vítězové, Miliardář, Závodník, Právník, Československo, Zpěvačky, Sci-fi, Američané, Státník, Životopis, Zlatý slavík, Čeští králové, Obchodník, Olympiáda, Vládce, Francie, Herečka, Antropolog, HIV pozitivní, Gymnasté, Herec, Královna, Spisovatel, Dabérka, Slováci, Dallas Stars, Architekt, Básníci, Zavražděn, Fotograf apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, okresy České republiky, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, úřady a ministerstva, země EU, geocaching, měny, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, hudební zkratky, politické strany a hnutí apod.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Klíčová slova: Dopravní značky, Kliparty zdarma ke stažení, pro dospělé, cestování, Přehled formátů souborů, Velikonoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení, volný čas, Databáze osobností Kdo je to?, Dopravní značení, Online web Hry zdarma bez registrace, webové stránky, zdarma, Svatební blahopřání a texty, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Poslední vůle: "Otče, přišel notář, prý chceš sepsat poslední vůli." "Ano, ale neříkej to tak nahlas, maminka by zase jako posledně začala nehorázně utrácet za černé šaty."

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Další odkazy:

Poker Kartenspielen
Celebrita Ali Landry
Doporučené odkazy
Puzzle online
FC Bayern Munich
Partnerské internetové stránky
Velikonoční motiv
Tipy na Partnerské weby
Gratulace a přání
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Vlajka Trinidadu a Tobago
FC Barcelona
Odkazy na zajímavé weby
Celebrity Selena Gomez
Obrázek červené vajíčko

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů