Navigace
» Hlavní strana
» Linky
» Kontakt

Partnerské weby, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, země EU, okresy České republiky, geocaching, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, měny, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, obecné zkratky, státy usa, týmy NHL apod.

Wallpapers na PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na PC. můžete využít v PC, tablet, ultrabook, počítač, mobil, phablet, obrazovka počítače, smartphone, notebook, displej, monitor a pro operační systémy Windows 98, Windows XP, Windows 95, Red Hat Linux, Linux Mint, FreeBSD, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Linux Fedora, Windows 2000. Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní a závodní auta, ptáci, sportovní wallpapery, Formule 1, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, flóra, stromy, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, fraktály, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, květiny, fantasy. Dostupné velikosti jsou 320x568, 1366x1024, 2160x3840, 854x480, 1152x1920, 2048x1536, 1536x2560, 1280x768, 1280x1024, 1152x864, 1200x1920, 2560x1440, 360x640, 1024x600, 375x667, 1440x900 atd.

Síť, důležité informace

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Obrázky na PC ke stažení, webové stránky, Obrázky na plochu počítače, Omalovánka Velikonoce k vytisknutí, ú, zábava, Nejlepší školní testy a kvízy, Obrázek Náruživá kuřačka, výukové pomůcky, Online vánoční magazín, Online životopisy, biografie slavných osobností, R

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Online vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Linux, Vídeň, Písnička, Láska nebeská, Jmelí, Skleněné ozdoby, Plocha, Atmosféra, Tapeta, Jezulátko, Pastýř, Štědrý večer, Brambořík, Kameňák, Vánoční světýlka, Betlém, Bramborový salát, Štěstí, Dárky, Papírové ozdoby, Vinná klobása, Vánoční trhy, Jarmark, Vánoční ubrusy, Recepty, Adventní věnec, Adventní neděle, Řetězy, Vánoční pozadí, Svíčky, Vánoční stromek apod.

Internet, síť, důležité informace

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Vtipné texty, kameňáky, vtipy, anekdoty, vtípky, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, kameňáky, vtipy, anekdoty, vtípky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, O škole, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, O zvířátkách, O Somálcích, Frky ze života, O manželství, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O Němcích, O ženách, O Windows, O ekonomech apod.

Keywords:počítače, Nejlepší školní testy a kvízy, cestování, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Nature wallpapers, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkaz, V, Přání ke kulatému výročí, zdarma, odkazy, linky

Vtípky, frky, fóry, kameňáky, černý humor, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, frky, fóry, kameňáky, černý humor, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, vtipné básničky, židovské anekdoty, vtipné citáty, vtipné hádanky, černý humor, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako profese a zaměstnání, státní správa, lékařství, žurnalisté a novináři, historie, národnost, vlastnosti, politika, poruchy, osobnosti, mytologie, přezdívky, školství a vzdělávání, sportovci a sportovkyně, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, křesťanství, zločin a právo, politici, herectví, herci a herečky, podnikání a podnikatelé, umělci a umění atd.

Náš tip, důležité informace

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Slováci, Závodník, Diplomat, Poslanec, Ministři, Manýrismus, Rétorika, Hudebnice, Zavražděn, Charta 77, Pittsburgh Penguins, Scénárista, Protektorát, Trenérka, Poslanci, Antropolog, Podnikatelé, Miliardář, Rakušan, Florida Panthers, Romantismus, Trest smrti, Básník, Avangard Omsk, Česká královna, Prezidenti, Lord, Komik, Čeští králové, Herečka, Zpěvák, Spisovatel, Ministr, Překladatel, Textařka, KSČ apod.

černý humor, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipy, fóry

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipy, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipné básničky, murphyho zákony, kameňáky, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty apod.

Klíčová slova: Wallpapers na PC, volný čas, Vlajky amerických států USA, Význam Velikonoc, Nejlepší online hry zdarma, weby, internet, Velikonoční blahopřání Roztomilý zajíček, Ilustrace, obrázky, V, Přehled přípon a koncovek souborů, Superhry a hry online zdarma

Vtipy, fórky, kameňáky, frky, fóry, vtípky

Potřebujete se naladit? Vtipy, fórky, kameňáky, frky, fóry, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O škole, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O zvířátkách, O manželství, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O mužích, Vtipné hádanky, O ženách, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O důchodcích apod.

Rčení, přísloví, moudra, úsloví, hlášky, motta, výroky

Citáty slavných osobností, Rčení, přísloví, moudra, úsloví, hlášky, motta, výroky, z kategorií citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o lásce, moudra o dětech od různých známých osobností.

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Závodní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Logické, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Pro dívky, Klasické, Karetní, Velikonoční hry, Oddechové, Střílečky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

World wide web, internet, důležité informace

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Obrázky na plochu počítače - wallpapery na plochu PC

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. lze použít v displej, phablet, mobil, smartphone, monitor, PC, notebook, tablet, počítač, obrazovka počítače, mobilní telefon a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Chrome OS, Windows 10, Windows 10 Mobile, Windows NT, Android, Windows XP, Slackware, Mac, FreeBSD. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, Formule 1, tenisté a tenistky, fraktály, Rally, závody aut, flóra, stromy, zvířata, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, motorky, oceán, moře, pláže, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně. Dostupné velikosti jsou 2560x1920, 1600x900, 1024x600, 1280x800, 1152x768, 1280x960, 4800x1200, 1366x768, 1080x1800, 1600x2560, 1280x768, 3200x1800, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 1800x1440, širokoúhlé 1366x768 atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, rostliny, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, přístroje, ptáci, halloween, jídlo a nápoje, stavby, láska, symboly, zvířata, ovoce, zelenina, sport, nápoje, osobnosti a lidé, hmyz, muži, věda atd.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: hyperlinky, URL, Databáze osobností Kdo je to?, Texas hold’em poker Online, regras, apostas, jogos, Vlajky měst a obcí České republiky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, webovky, Fotogalerie modelky Eri Aikawa, zadarmo, Online hry zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

úsloví, moudra, hlášky, motta, rčení, výroky, moudrosti

Slavné citáty, úsloví, moudra, hlášky, motta, rčení, výroky, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o manželství, citáty o kráse, citáty o smrti, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o penězích od různých známých osobností.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Informace, důležité informace

Klíčová slova: kuriozity, školství, Státní vlajky zemí, Federace USA, Vánoční web, Veselé Velikonoce pro všechny, Databáze osobností Kdo je to?, Přehled formátů souborů, info, Dopravní značky, V, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Ekonomie, Karl Marx, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Reagan a Husák: Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Další odkazy:

Co je to Kalkýš?
Andrés Iniesta
Zajímavé internetové odkazy
Omaha Hold’em poker
Profesionální klub ledního hokeje Colorado Avalanche
Tipy na užitečné weby
Sexy Eri Aikawa
Odkazy na partnerské weby
Klipart velikonoční inspirace
Linky na partnerské weby
Online tetris hry zdarma
Heidy Klum
Tipy na zajímavé weby
Mexico
Obrázek pomlázky na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů