Navigace
» Home Page
» Linky
» Kontakt

O blondýnkách

Blondýny jsou, jak známo, vděčným terčem vtipů, možná nejčastějším vůbec. Od doby, co kosmetické přípravky umožňují zesvětlování vlasů, je změna jejich barvy velmi populární. S typickou blondýnou máme spojenou představu krásné, sexy a reprezentativní ženy, s jejíž inteligencí to však není nijak valné. Blondýny jsou od toho, aby byly pohledné a svůdné a více se od nich nežádá. A pak, jsou-li konfrontovány s nějakou běžnou situací, nastává "problém". Například: Zkouška v autoškole Komisař se ptá blondýny: Jak by jste nám popsala funkci motoru? Ona: "Mohu vlastními slovy?" On: "Ale ano." Ona: "Brmm, Brrmmmm, Brrrrmmmmmmm."
Stereotyp vnímání blondýn je navíc podpořen určitými typy filmových postav (stačí zmínit některou z rolí Marylin Monroe). Mimoto celá jedna třetina českých žen jsou peroxidové blondýny. Je potom jasné, že světlá barva vlasů působí v některých případech tuctově až lacině. Ženy se podle vědců tímto způsobem mužům jaksi podbízejí, neboť v pravěku prý muži věděli, že světlá barva vlasů je znakem mládí ženy a tím zárukou, že mu přivede na svět zdravé a početné potomstvo. Jiná teorie praví, že blondýny na fotografiích vypadají lépe, protože světlé vlasy více vyniknou. Také se celkem nedávno objevilo tvrzení, že lidé s blond vlasy do 50 let vymřou. Gen způsobující světlou barvu není dominantní, a proto bývá potlačen jiným genem. I kdyby to byla pravda, díky peroxidu víme, že se tak nestane. Ať už má pravdu kdokoliv, nelze popřít fakt, že muži se za blonďatou hřívou spolehlivě otočí.
A jde-li o vtipy, ty mohou pobavit každého bez rozdílu. Ty "blonďaté" jsou velmi zdařilé. Nahlédněte do naší databáze vtipů o blondýnkách a vyberte si :)


Další pěkné vtipy o blondýnách naleznete na našich partnerských stránkách.


Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů