Navigace
» Hlavní strana
» Linky
» Kontakt

Naše tipy, internet, počítače, hry

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Obrázky na plochu počítače - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro phablet, PC, notebook, displej, obrazovka počítače, mobil, tablet, ultrabook, mobilní telefon, smartphone, monitor a pro operační systémy Android, Lubuntu, Chrome OS, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Windows 7, Windows 10, Java ME, Windows Me, Microsoft Windows Vista. PC pozadí pro Windows z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, fraktály, hmyz a pavouci, motorky, ptáci, armáda, válka, zbraně, fantasy, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, free wallpapers, květiny. Dostupná rozlišení jsou 640x480, 1600x900, 1152x768, 360x720, Full HD 1080x1920, 1280x720, 1280x1024, 2560x2048, 3200x1800, 375x812, 4800x1200, 1680x1050, 360x760, 375x667, 2560x1920, 1200x1920 atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Colorado, Idaho, Utah, Severní Karolína, Rhode Island, Tennessee, Illinois, Maryland, Západní Virginie, Oklahoma, Missouri, Arizona, Montana, Aljaška, Kansas, Louisiana, Washington, Wyoming, Florida, Kentucky, Jižní Karolína, Georgie, Nebraska, Texas, Nové Mexiko, Kalifornie atd.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, Státní prapory všech zemí, Full HD wallpapery ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, Minnesota Wild, Super free web games zdarma, doporučujeme, Obrázky, kliparty, Seattle Kraken, Seznam souborových přípon, zábava, počítače, Online životopisy, biografie slavných osobností

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Logické, Strategie, Klasické, Střílečky, Závodní, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Pro dívky, Sportovní a podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Informace, internet, počítače, hry

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, Vánoce a Advent, nápoje, zvířata, halloween, květiny, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, ptáci, muži, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, stavby, symboly, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, mapy, ovoce, láska, přístroje, náboženství, věda atd.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy apod.

Keywords:Tapety na PC, info, F, Online testy zdarma, Lionel Messi, odkazy, Vánoční web, Online web Hry zdarma bez registrace, Blahopřání ke svatbě a k výročí seznámení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webové stránky, zeměpis

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem upravit, čím zobrazit, jak spustit, v čem spustit, jak importovat, kterak editovat, jak převést, čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít soubory následujících typů: grafiku, komprimace dat, video soubory, internet a web, šablony dokumentů, konfigurační soubory, dokumenty, koncovky souborů, obrazy disků, spustitelné soubory, hudební audio soubory, systémové soubory apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Sportovní a tak podobně.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Full HD wallpapery ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapery ke stažení. doporučujeme pro mobil, ultrabook, mobilní telefon, počítač, phablet, tablet, PC, displej, obrazovka počítače, monitor, smartphone a pro operační systémy SUSE Linux, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Windows 98, Windows Me, Linux Mint, BlackBerry OS, Windows 2000. Full HD wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, armáda, válka, zbraně, fantasy, ptáci, free wallpapers, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky, motorky, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, zvířata, nature - příroda, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, květiny, Rally, závody aut, fraktály. Stahujte ve velikostech 1920x1280, 1600x1200, Full HD 1080x1920, 800x1280, 1800x1440, 1536x2560, 750x1334, 393x786, 2560x2048, 1366x768, 1200x1920, 360x640, HD 1280x720, 3200x1800, 1920x1200, 1440x960 atd.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Seznam vlajek amerických států, cestování, Biografie Halle Berry, Seznam zkratek a akronymů, zadarmo, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Cristiano Ronaldo, zajímavosti, Online web Hry zdarma bez registrace, Nejhranější hry online, internet

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Oddechové, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Karetní, Logické, Pro dívky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Střílečky, Sportovní, Velikonoční hry, Klasické a podobně.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy atd.

Síť, internet, počítače, hry

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Nové Mexiko, Mississippi, Florida, Alabama, Idaho, Arizona, New York, Indiana, Iowa, Kentucky, Havaj, Arkansas, Georgie, Delaware, Wisconsin, Maryland, Illinois, Ohio, Utah, Aljaška, Connecticut, Severní Dakota, Maine, Jižní Dakota, Nevada, Massachusetts atd.

Ftipy, frky, černý humor, fóry, anekdoty, fórky

Chcete se uvolnit? Ftipy, frky, černý humor, fóry, anekdoty, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky o tchýních, O Němcích, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O ženách, O zvířátkách, O manželství, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O Windows apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Klíčová slova: hyperlinky, zdarma, Dopravní značky, Jak spořit a vytvářet úspory?, webovky, zdroje informací, Online web Hry zdarma bez registrace, Chicago, Obrázky na plochu počítače, Slovník pojmů Co je to?, URL

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Scénárista, Philadelphia Flyers, Pedagog, Válka, Herečka, Právník, Vražedkyně, Dallas Stars, Císař, Trenérka, Malíř, Zpěvák, Charta 77, Itálie, NHL, Romantismus, Husité, Esejista, Ministr zahraničí, Náboženství, Hudebnice, Herec, Ministr, Poslanec, Francie, Rakušan, Hokej, Zlatý slavík, Starověký Egypt, Královna, Textař, Ekonom, HIV pozitivní, Architekt, Prezidenti, Máj apod.

Tapety na PC - full HD wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC. lze použít v phablet, tablet, monitor, mobilní telefon, ultrabook, PC, displej, obrazovka počítače, smartphone, notebook, počítač a pro operační systémy Linux Xubuntu, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), OSX, Red Hat Linux, Mac, Windows 10 Mobile, Windows 7, SUSE Linux, Windows Me, Java ME. Obrázky na plochu PC jsou rozdělené kategorií: vesmír, planety, galaxie, rostliny, budovy a stavby, zvířata, květiny, kytky, příroda, krajina, voda a bubliny, noční města, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, adventní a vánoční tapety, auta, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, motorky, motocykly, dopravní prostředky. Stahujte ve velikostech 1152x864, Full HD 1080x1920, 750x1334, 360x720, 1280x1024, 1280x854, 320x568, 1024x600, 2048x1080, 375x812, HD 1280x720, 1080x1800, 2048x1536, 1800x1440, hi res 2560x1920, 1440x900 atd.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní provozní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky apod.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Online adventní magazín, Přehled formátů souborů, kuriozity, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Online hry zdarma, Seznam zkratek a akronymů, F, pro dospělé, linky, R, Blackjack, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Mizerný postřeh: Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Kdo chce rum pít, hůl si vždycky najde.

Další odkazy:

Online hry zadarmo
Indonesia
Partnerské internetové stránky
Sexy Erika Eleniak
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Buffalo Sabres
Zajímavé webové stránky
Vlajka Dominiky
Naše tipy na zajímavé stránky
Yasmine Bleeth
Programování v Turbo Pascalu, Delphi
Tipy na Partnerské weby
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku
Anastacia

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů