Navigace
» Hlavní strana
» Linky
» Kontakt

Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako poruchy, politika, Spisovatelé a básníci, křesťanství, historie, přezdívky, věda, školství a vzdělávání, mytologie, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, rodinné a příbuzenské vztahy, státní správa, umělci a umění, lékařství, filozofie, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, psychologie atd.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, přístroje, smajlíci a emotikony, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, jídlo a nápoje, auta, halloween, zvířata, mapy, symboly, hmyz, ptáci, sport, nástroje a přístroje, nápoje, muži, osobnosti a lidé, rostliny, Vánoce a Advent, ovoce, láska, náboženství atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: český jazyk, sport, politika, bankovnictví, filozofie, zkratky, počítače, software, věda, cestování, literatura, psychologie, nástroje, stavebnictví, latina, fyzika, hardware, technika, nemoce, lékařství a medicína, rostliny, ekonomie a ekonomika, jídlo, zločin a právo atd.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - wallpapers na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. vhodné pro phablet, mobil, displej, monitor, PC, notebook, obrazovka počítače, tablet, smartphone, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Windows 10, Windows XP, Slackware, Red Hat Linux, Chrome OS, Windows Me, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Windows NT, Windows 98, Linux Ubuntu. Wallpapery na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fantasy, květiny, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, ptáci, fraktály, zvířata, Formule 1, motorky, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety. Dostupné rozměry 1800x1440, 2048x1080, 1680x1050, 375x812, 1920x1200, 1152x1920, 360x720, 1440x2560, 1024x768, 1536x2560, 1152x864, 1920x1080, 320x568, 1440x900, 800x1280, 1600x2560 atd.

Klíčová slova: info, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Databáze osobností Kdo je to?, multimédia, Královéhradecký kraj, zeměpis, Federace USA, zábava, Lionel Messi futbolista argentino, tipy, zdroje informací, humor, Přehled zkratek a akronymů

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Moudra, motta, hlášky, výroky, aforismy, přísloví, moudrosti

Citáty slavných osobností, Moudra, motta, hlášky, výroky, aforismy, přísloví, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o penězích, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o ženách od různých známých osobností.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Letecké simulátory, Auta a závodní, Vaření a smažení, Deskovky, Adventury, Barbie hry, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Logické hry apod.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Keywords:webovky, Onlinovky zdarma, Slovník pojmů Co je to?, A, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, č, Přehled přípon a koncovek souborů, pro dospělé, Belgium, Hry pro nejmenší online, Přehled zkratek a akronymů, Super online kvízy

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

černý humor, vtipy, fóry, kameňáky, vtípky, ftipy

Zkuste vypnout! černý humor, vtipy, fóry, kameňáky, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, kameňáky, murphyho zákony, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, vtipné básničky, frky o zvířatech apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Klíčová slova: zajímavosti, H, počítače, Nicole Kidman, internetové stránky, Super free web games zdarma, zdarma, Katherine Heigl celebrity, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Staré hry online, hyperlinky

Anekdoty, vtipy, frky, vtipné texty, kameňáky, ftipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipy, frky, vtipné texty, kameňáky, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipné citáty, kameňáky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, anekdoty o politice, černý humor, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku apod.

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, hudební zkratky, týmy NHL, fyzikální jednotky apod.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Hlášky, úsloví, motta, moudrosti, výroky, aforismy, myšlenky

Citáty slavných, Hlášky, úsloví, motta, moudrosti, výroky, aforismy, myšlenky, . Naleznete zde citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o penězích od různých známých osobností.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Onlinovky zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme onlinovky zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: kuriozity, Kliparty pro dokumenty, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Chelsea Football Club, zadarmo, odkaz, výukové pomůcky, Die Juventus Football Club Turin, Full HD pozadí ke stažení, č, Obrázky vlajek měst ČR

Full HD pozadí ke stažení - wallpapery na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD pozadí ke stažení. vhodné pro displej, obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon, monitor, mobil, phablet, tablet, smartphone, PC, notebook a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Ubuntu, Windows 10, Windows 98, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Slackware, FreeBSD, macOS, Chrome OS. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: Formule 1, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, flóra, stromy, květiny, fraktály, zvířata, fantasy, motorky, vesmír, kosmos, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, ptáci, armáda, válka, zbraně, free wallpapers. Dostupná rozlišení jsou 1600x2560, 1280x800, 360x640, 1600x900, 1152x864, 1280x720, 1280x1024, 2560x1920, 375x667, 1920x1080, 1920x1200, 3200x1800, 1080x1800, 360x720, 1440x960, 412x846 atd.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Střílečky, Velikonoční hry, Logické, Karetní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Klasické, parkování - parkovačky, Závodní a podobně.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: Dopravní značky, Biografie slavných osobností, URL, Státní prapory zemí světa, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Blahopřání, gratulace, Americké federální vlajky, Dopravní značení, Super online kvízy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, M, internet, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, 2

Několik fórů na závěr. Vtip V ZOO:

Potkají se dva policajti, jeden z nich je smutný. Ten druhý se ho ptá, co je. "Ále, manželka je v agonii." Ten druhý: "No, snad jí vyjde počasí."

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Další odkazy:

Andrés Iniesta
Obrázky ke stažení
Odkazy na zajímavé weby
Tým NHL Toronto Maple Leafs
Biografie Estella Warren
Zajímavé internetové odkazy
Celebrita Lindsay Lohan
Doporučené odkazy
Rolet kasino dan judi
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Wallpapers na plochu zvířata
La roulette Le croupier du casino
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Cristiano Ronaldo
Best web page

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů