Navigace
» Hlavní strana
» Linky
» Kontakt

Tipy na zajímavé weby, cestování, zábava i hry

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, muži, ptáci, symboly, věda, ovoce, auta, Vánoce a Advent, nápoje, nástroje a přístroje, hudba, náboženství, květiny, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, halloween, jídlo a nápoje, láska, mapy, hmyz, sport, smajlíci a emotikony atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Aforismy, motta, hlášky, rčení, bonmoty, výroky, moudra

Citáty slavných osobností, Aforismy, motta, hlášky, rčení, bonmoty, výroky, moudra, z kategorií citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o víře od různých známých osobností.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník, Online životopisy, biografie slavných osobností, F, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, tipy, počítače, Superhry a hry online zdarma, Online dating services, Kliparty zdarma, odkaz, Kliparty pro dokumenty, Stručný encyklopedický slovník

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako materiály, internet, filozofie, český jazyk, ekonomie a ekonomika, věda, zločin a právo, fyzika, nápoje, lékařství a medicína, zkratky, matematika, latina, literatura, stavebnictví, jídlo, náboženství a křesťanství, software, rostliny, chemie, bankovnictví, hardware, psychologie, cestování atd.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Deskovky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Hry s koňmi, Logické hry, Akční gamesky, Adventury, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Vaření a smažení, Střílecí hry, Strategické onlinovky apod.

Keywords:H, A, volný čas, Online adventní magazín, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Prapory českých měst, školství, Visit New York city, pro dospělé, doporučujeme, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Ftipy, fóry, anekdoty, frky, vtipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! Ftipy, fóry, anekdoty, frky, vtipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, černý humor, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, frky o zvířatech, židovské anekdoty apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: mytologie, lékařství, záliby a hobby, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, žurnalisté a novináři, věda, školství a vzdělávání, politika, křesťanství, rodinné a příbuzenské vztahy, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, historie, sportovci a sportovkyně, profese a zaměstnání, umělci a umění, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, zločin a právo, politici, Spisovatelé a básníci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: pro děti, Webové online hry zdarma, weby, Celebrita Gwen Stefani, kuriozity, Dopravní značky, webové stránky, Five-card draw, linky, Hry pro kluky, Seznam zkratek a akronymů, zadarmo

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Wallpapery na tablet - tapety na PC

Také doporučujeme: Wallpapery na tablet. lze použít v počítač, ultrabook, smartphone, tablet, phablet, displej, PC, monitor, mobil, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy BlackBerry OS, Linux Fedora, FreeBSD, Lubuntu, Red Hat Linux, Windows 7, Windows 10, Slackware, macOS, Microsoft Windows Vista, Windows XP. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní wallpapery, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, nature - příroda, ptáci, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, motorky, hmyz a pavouci, fantasy, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, zvířata, free wallpapers, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky. Vyberte si rozměr z 854x480, 750x1334, 1280x768, 412x846, 1600x900, 2048x1536, 2048x1080, 1920x1440, 2560x2048, 360x720, 1600x900, 800x1280, 1080x1800, 1920x1200, 2560x1440, 1366x1024 atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Síť, cestování, zábava i hry

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní, Bojové gamesy, Karetní hry, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, humor, URL, Sexy Catherine Zeta-Jones, Online vánoční webzine, multimédia, Seznam vlajek amerických států, Internet prostitution, Přehled přípon a koncovek souborů, Nejhranější online hry zdarma, zajímavosti

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, hudební zkratky, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, geocaching, firmy a společnosti, státy usa, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, měny, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Klíčová slova: Americké federální vlajky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, internet, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, AC Milan, Milano Lombardiya’da kurulan, zeměpis, Nejlepší zeměpisné kvízy, zábava, hyperlinky, webovky, internetové stránky, Sunderland AFC, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nevolnost: Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

Další odkazy:

Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma
Historie cestování
Doporučené internetové odkazy
Antistresové omalovánky pro dospělé
Sexy Gwen Stefani
Tipy na užitečné weby
Lionel Messi futbolista argentino
Partnerské internetové stránky
Tapety sport na plochu
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Sněhová vločka
Lionel Messi Pemain sepak bola Argentina
Linky na partnerské weby
OkCupid online dating, frienship application
Luis Suárez calciatore

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů