Slováci a jaderná zbraň

Slováci vyrobí jadernou zbraň. Dzurinda říká: \"Tak ji někde vyzkoušíme. Pošleme ji na USA, ti se rychle ozvou.\" Vystřelí tedy na Ameriku a čekají na odezvu. Nic. Dzurinda tedy povídá: \"Asi to spadlo někam do pouště, Amerika je přeci jen velká. Vystřelíme tedy na New York, toho už si určitě všimnou.\" New York je tedy srovnán se zemí, ale opět žádná odezva. \"To není možný. Zaměříme tedy přímo Bílý dům, to už nemůžou přehlídnout,\" povídá Dzurinda a vytřelí tedy třetí raketu. Zase nic. Nechápavě tedy volá Dzurinda Bushovi: \"Nazdar Georgi, jak se máš? Vysvětli mi, jak je možný, že jsme na vás poslali tři atomovky a vy jste si toho vůbec nevšimli?\" a Bush odpovídá: \"Jen počkej ty zmrde, až vas najdeme na mapě!\"

Vtip, frk, anekdota Slováci a jaderná zbraň z kategorie O Slovácích

Vtip pojmenovaný Slováci a jaderná zbraň patří do kategorie Vtipy O Slovácích


Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.
Náhodné vtipy

Pocházíme z opice Slovakofarma Páni a dámové Veverka a tři oříšky
Změna poloh Muži s náušnicí Somálský autobus Nešla by jste si zatancovat?
O škole Policista v akci Zaměstnanci Microsoftu Na pustém ostrově
Hitlerova smrt O Němcích Vtipy o zvířátkách O gayích
Ostatní Mě to bolí! Český a americký důchodce Ráno moudřejší večera

Upozornění: Myslíte si, že uvedený vtip porušuje morální či etická pravidla? Nebo dokonce, že vtip porušuje zákon nebo autorská práva? Pošlete email na adresu uvedenou v levé části stránky.


Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů