Navigace
» Hlavní strana
» Linky
» Kontakt

Zajímavé odkazy, důležité informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

černý humor, kameňáky, ftipy, vtípky, frky, vtipné texty

Potřebujete se naladit? černý humor, kameňáky, ftipy, vtípky, frky, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky o tchýních, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O mužích, O zvířátkách, O Windows, O škole, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O Němcích, Vtipné hádanky, O Somálcích, O ženách, O gayích a homosexuálech apod.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako státy usa, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, okresy České republiky, měny, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, obecné zkratky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, geocaching, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, mezinárodní organizace apod.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Síť, důležité informace

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, země východní Asie, Antarktidy, země Afriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, Super online flash hry, multimédia, cestování, Flags of the world countries, Členské země americké federace, Online hry zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Call girls, humor, doporučujeme, V, webové stránky

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Internet, síť, důležité informace

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Vlajky států a zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Obrázky ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, ultrabook, phablet, displej, smartphone, monitor, mobil, počítač, notebook a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, macOS, Linux Ubuntu, Android, Windows 95, Windows 2000, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Linux Mint, Windows Me, OSX. Wallpapery na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, nature - příroda, sportovní a závodní auta, free wallpapers, flóra, stromy, květiny, fraktály, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, fantasy, ptáci, tenisté a tenistky. Stahujte ve velikostech 800x1280, 800x600, 1600x900, 375x667, 1440x960, 1280x768, 3200x1800, 1366x1024, 1600x2560, 640x480, HD 1280x720, 360x640, Full HD 1080x1920, 2560x1600, 1280x960, 1680x1050 atd.

Keywords:pro dospělé, Přehled souborových přípon, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Státy a jejich prapory, Přání k svátku podle jmen, URL, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Prapory regionů a království, Guatemala, Obrázky ke stažení, Nejlepší hry pro dívky, V

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Hry pro dívky online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro dívky online . Naleznete zde Karetní, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Klasické, Střílečky, Velikonoční hry, Oddechové, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Strategie, Závodní, Bojové online gamesy a podobně.

Náš tip, důležité informace

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: weby, odkaz, zdarma, Tapety na plochu zdarma, Online adventní magazín, Hry pro kluky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, školství, Obrázky ke stažení, P, Wallpapers na PC

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Informace, důležité informace

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Obrázky ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. lze použít v monitor, notebook, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, smartphone, tablet, displej, phablet, PC a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows 10, Windows XP, Windows 98, Java ME, Slackware, BlackBerry OS, Windows 7, Android, Linux Fedora, Mac. Tapety na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako psi a štěňátka, budovy a stavby, jídlo a nápoje, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, zvířata, rostliny, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, letadla, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky. Stahujte v rozlišení 768x1024, 1600x1200, 1600x900, 360x760, 1920x1200, Full HD 1080x1920, 2560x1440, 1152x1920, 1800x1440, 360x640, 1200x1920, 1366x1024, 640x480, 393x786, 1280x800, HD 1280x720 atd.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, symboly, nástroje a přístroje, náboženství, Vánoce a Advent, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, hudba, dopravní prostředky, ovoce, nápoje, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, květiny, jídlo a nápoje, halloween, stavby, přístroje, sport, mapy, zelenina, rostliny atd.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Životopisy osobností, zajímavosti, Křesťanské omalovánky k vytištění, info, Vlajky měst České republiky, počítače, Obrázky k vybarvení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, tipy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Doporučené odkazy, důležité informace

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií herectví, herci a herečky, státní správa, lékařství, žurnalisté a novináři, psychologie, zločin a právo, politika, osobnosti, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, mytologie, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, školství, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, nadpřirozené osoby, křesťanství, fikce a fantasy, záliby, politici atd.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Adventury, Oblíkačky, Barbie hry, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Hannah Montana, Auta a závodní, Hry s koňmi, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, online html5 hry, Logické hry apod.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online. Vybírejte z kategorií Akční hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické a tak podobně.

Klíčová slova: zdroje informací, Vlajky měst a obcí České republiky, Staré hry online, volný čas, Online testy a kvízy zdarma, Tapety na plochu psi, pro děti, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super online hry zdarma, hyperlinky, internet, V, Best web page,

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna - no comment: Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
ChristianMingle
Partnerské weby
Obrázek Sexy žena
Naše tipy
Kde koupit levné letenky?
Doporučené odkazy
Online hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů