Arnold Schwarzenegger to má dlouhé. David Rath to má krátké. Madonna to nemá vůbec. Papež to má, ale nepoužívá to. Co je to?
Příjmení.

Vtip pojmenovaný Co to asi je? patří do kategorie Vtipy Hádanky
Učitelka: "Pepíčku, kde leží Paříž?"
Seržant na cvičišti řve na vojáky: "Vpravo hleď!"
Co říká dítě, když mu volá babička? "Už zase budeš mluvit s mámou a tátou?"
Manžel: "Drahá, mám ti něco říct, ale nesmíš se zlobit." Manželka: "Tak povídej." Manžel: "Koupil jsem si nový auto." Manželka: "A ty jsi koupil auto? A já mám nový boty!"
Paní učitelka: „Pepíčku, tvůj otec mi říkal, že mu pomáháš s domácími úkoly.“
Pepíček se večer modlí: "Pane Bože, zařiď prosím, aby hlavním městem Austrálie bylo Sydney." Maminka se diví: "Proč zrovna to?" "Protože jsem to napsal do testu z vlastivědy."
"Co je to manželství?"
Když se ti něco nedaří, zkus to znovu. A pokud se to zase nepovede, tak se na to vykašli. Nemá smysl být blbec dvakrát.
Meteorolog v televizi: "Dnes bude krásně, slunečno a teplo." Z publika se ozve: "A co zítra?" Meteorolog: "To už nevím, zítra mám dovolenou..."
Jak motivovat zaměstnance? Říct jim, že když nebudou pracovat, tak nebudou mít peníze na to, aby si koupili jídlo, které jim dává energii na práci.
Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.
Upozornění: Myslíte si, že uvedený vtip porušuje morální či etická pravidla? Nebo dokonce, že vtip porušuje zákon nebo autorská práva? Pošlete email na adresu uvedenou v levé části stránky.