Navigace
» Hlavní strana
» Linky
» Kontakt

Partnerské weby, volný čas a zábava

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Vánoční magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dárky, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Lindt, SMS, Staroměstské náměstí, Husarské knoflíky, Pokrmy, Vánoční filmy, Vánoční koledy, Koledy, Brambořík, Vánoční svíčky, Vánoční koule, Popelka, Umělý vánoční stromek, Film, Ježíš Kristus, Vánoční trhy, Šišky, Vánoce, PF, Ohňostroj, Křesťanství, Filmy, Slámový adventní věnec, Štěstí, Borovice, Alkoholový kalendář, Silvestr, Omalovánky, Perníčky, Písnička, Německy apod.

Full HD tapety na PC - full HD wallpapers na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro monitor, displej, mobil, tablet, počítač, mobilní telefon, ultrabook, PC, phablet, smartphone, notebook a pro operační systémy Lubuntu, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Chrome OS, Mac, Microsoft Windows Vista, Windows NT, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, macOS, Windows 10. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, hudební tapety, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, letadla, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, noční města, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, rostliny, wallpapery, budovy a stavby. Stahujte ve velikostech 1920x1440, 1440x2560, 1600x1200, 360x720, 2560x1440, 1536x2560, 1280x960, HD 1280x720, 1152x768, 2560x2048, 375x812, 375x667, 1024x600, 750x1334, 1800x1440, 1920x1280 atd.

Informace, volný čas a zábava

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politici, filozofie, rodinné vztahy, vlastnosti, školství, podnikání a podnikatelé, umělci, státní správa, herectví, herci a herečky, přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, fikce a fantasy, sport, zločin a právo, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, křesťanství, žurnalisté a novináři, záliby, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Klíčová slova: odkaz, výukové pomůcky, tipy, F, Elisha Cuthbert, Online testy a kvízy zdarma, URL, č, Burma, Super online hry zdarma, Seznam souborových přípon, Vlajky měst České republiky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Matematické testy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Keywords:Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, kuriozity, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webovky, Vánoční stromek, doporučujeme, internetové stránky, Onlinovky zdarma, Poker karetní hra, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Super online flash hry

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, přístroje, věda, nápoje, jídlo a nápoje, hmyz, sport, mapy, rostliny, zelenina, smajlíci a emotikony, květiny, stavby, nástroje a přístroje, náboženství, osobnosti a lidé, hudba, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, muži, láska, Vánoce a Advent, ovoce atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, týmy NHL, fyzikální jednotky, geocaching, vojenské hodnosti, státy usa, firmy a společnosti, země EU, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Afriky, země jižní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky apod.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj apod.

Klíčová slova: info, Full HD pozadí ke stažení, Full HD tapety na PC, Poker Kartenspielen, zadarmo, Online hry zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Zlatan Ibrahimović, humor, zajímavosti, Seznam zkratek a akronymů, Státy a jejich prapory

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ministr, Režisér, Herečka, Scénárista, Závodník, Státník, Císař, Orlík, Hudba, Textař, Architekt, Stoletá válka, Překladatel, Upálen, Skladatel, Prezident, Vůdce, Antropolog, Francouz, Hokejisté, Žhavé výstřely, Rétorika, Sebevražda, Válka, Angličané, Sci-fi, Olympijští vítězové, Normalizace, Kancléř, Vládce, Prezidenti ČR, Trenérka, Křesťanství, Poprava, Atentát, Hokej apod.

černý humor, vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky, anekdoty

Chcete se pobavit? černý humor, vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O manželství, O Windows, O Němcích, Vtipné hádanky, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O zvířátkách, Frky o tchýních, O ženách, O gayích a homosexuálech, O škole, Vtipy o policajtech apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií politika, panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, osobnosti, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, národnost, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, politici, lékařství, přezdívky, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, záliby, filozofie, mytologie, vlastnosti atd.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . Naleznete zde Logické hry, Střílečky, Adventury, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Animace, Závody aut, Karetní hry, Akční hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Sportovní hry, Hry pro děti a tak dále.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Ftipy, černý humor, kameňáky, vtipy, anekdoty, fórky

Chcete se pobavit? Ftipy, černý humor, kameňáky, vtipy, anekdoty, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, černý humor, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Super online kvízy, Státní vlajky zemí, Kasina, Federace USA, Dopravní značení, V, Omalovánky zdarma ke stažení, Obrázky zdarma, hyperlinky, Online vánoční webzine

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ministr, Režisér, Herečka, Scénárista, Závodník, Státník, Císař, Orlík, Hudba, Textař, Architekt, Stoletá válka, Překladatel, Upálen, Skladatel, Prezident, Vůdce, Antropolog, Francouz, Hokejisté, Žhavé výstřely, Rétorika, Sebevražda, Válka, Angličané, Sci-fi, Olympijští vítězové, Normalizace, Kancléř, Vládce, Prezidenti ČR, Trenérka, Křesťanství, Poprava, Atentát, Hokej apod.

černý humor, vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky, anekdoty

Chcete se pobavit? černý humor, vtipy, ftipy, vtípky, kameňáky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O manželství, O Windows, O Němcích, Vtipné hádanky, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O zvířátkách, Frky o tchýních, O ženách, O gayích a homosexuálech, O škole, Vtipy o policajtech apod.

Síť, volný čas a zábava

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Anglicky, Drážďany, Neviňátko, Strom, Ježíšek, Papírové ozdoby, Tablet, Vánoční kaktus, Pro děti, Papírový vánoční stromek, Lego, Linux, Vánoční svícen, Monitor, Dárky, Václavské náměstí, Vánoční koledy, Vánoční filmy, Jmenovky, Košíčky, Vosí hnízda, Santa Claus, Silvestr, K Tisku, Sám doma, Vánoční tapety, Tisk, Vánoční svíčky, Vánoční dekorace, Nový rok, Omalovánky apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Překladatel, Básníci, Diplomat, Svatý, Stoletá válka, Filozof, Rétorika, Hudebnice, Pop, Československo, Scénárista, Zpěvačka, Češi, ČSSD, Atentát, Olympijští vítězové, Historik, Philadelphia Flyers, Textař, Ekonom, Poprava, Avangard Omsk, Kancléř, Masový vrah, Normalizace, HIV pozitivní, Nežijící, Vůdce, Imitátor, Prezident, Herec, Státník, Poslanci, Žhavé výstřely, Florida Panthers, New Jersey Devils apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online životopisy, biografie slavných osobností, Online životopisy, biografie slavných osobností, Přání a přáníčka, Přehled přípon a koncovek souborů, weby, zdarma, Dopravní značení, cestování, internet, Omalovánky pro děti online,

Několik fórů na závěr. Vtip V baru: Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Karl Marx, Adam Smith
Naše tipy
Obrázek hnědé vajíčko
Partnerské weby
Canada Flag
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k svátku, texty k jmeninám
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů