Navigace
» Hlavní strana
» Partneři
» Kontakt

Pankáč a jeptiška

Přisedne si pankáč v autobusu k jeptišce, která se mu líbí, a dělá ji návrhy. Ta si na příští zastávce vystoupila. K pankáčovi přijde řidič autobusu a povídá:\" Jestli chceš, tak já ti povím, jak na ni. V támhletom kostele je vždycky v neděli sama po mši, takže když se přestrojíš za Ježíše, tak ji můžeš odměnit za její věrné služby...\" No a pankáč se podle toho zařídil. V inkriminovanou dobu byl v kostele, kde byla sama jeptiška a převlečen za Ježíše jí povídá, že ji odmění a jak se ji to bude líbit. Ona na to, že jako jeptiška musí zůstat panou, tedy přichází v úvahu jen anální sex. To Ježíš musí uznat. No a nakonec si pankáč strhne masku a říká:\" Ha há, to jsem tě dostal, já nejsem žádnej Ježíš, ale ten pankáč z autobusu.\" Na to jeptiška si strhne masku a zvolá:\" Ha há, já nejsem žádná jeptiška, ale řidič autobusu.\"

Vtip, frk, anekdota Pankáč a jeptiška z kategorie O gayích

Vtip pojmenovaný Pankáč a jeptiška patří do kategorie Vtipy O gayích


Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.
Náhodné vtipy

Policajt na baterky Mrzáci od Dukly Novomanželé v restauraci Mravenec a slon
O gayích Chlapeček a policista Zbraně nezabíjejí Vtipy o zvířátkách
Mrtvý programátor Pocházíme z opice Zaměstnanci Microsoftu Vtipy o manželství
Blondýnka a puzzle Anglický zubař Vyhodí mě ze školy O Chucku Norrisovi
Bůh a láska Promovaný ekonom Mě to bolí! Jeptišky a biskup

Upozornění: Myslíte si, že uvedený vtip porušuje morální či etická pravidla? Nebo dokonce, že vtip porušuje zákon nebo autorská práva? Pošlete email na adresu uvedenou v levé části stránky.


Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů