Navigace
» Hlavní strana
» Linky
» Kontakt

Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Georgie, Mississippi, Indiana, Connecticut, Iowa, Arkansas, Maine, Washington, Vermont, Delaware, Colorado, Havaj, Illinois, Ohio, Nové Mexiko, Severní Karolína, Nevada, Massachusetts, Missouri, Wyoming, New York, Kansas, Alabama, Jižní Dakota, Kalifornie, Tennessee atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ministři, NHL, Scénárista, Český slavík, Vrah, Maršál, Žijící, Esejista, Druhá světová válka, Hokejisté, Francie, Slovák, Sebevražda, Dabérka, Životopis, Florida Panthers, Překladatel, Rock ‚n‘ Roll, Komik, Hudba, Ital, Česká královna, KSČ, Svatý, Ministr zahraničí, Císař, Textařka, Poslanec, Sci-fi, Renesance, Mluvčí, Spisovatel, Orlík, Husité, Obchodník, Starověký Egypt apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Adventury, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Oblíkačky, online html5 hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, Barbie hry, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Omalovánky, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Letecké simulátory apod.

Pozadí na tablet - počítačové tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na tablet. můžete využít v smartphone, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor, notebook, PC, phablet, počítač, displej a pro operační systémy Windows 2000, Windows 7, Linux Mint, Slackware, Windows 95, Linux Xubuntu, Windows 10, Java ME, Linux Fedora, Windows 98, Microsoft Windows 8. Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, zvířata, auta, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, rostliny, letadla, hudební tapety, voda a bubliny, květiny, kytky. Stahujte ve velikostech 2560x2048, 2160x3840, 1366x1024, 2560x1600, 800x1280, 360x760, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 1536x864, 1440x900, 1024x768, 640x480, 375x812, 360x640, hi res 2560x1920, 412x846 atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, státy usa, hudební zkratky, úřady a ministerstva, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, měny, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, geocaching apod.

Klíčová slova: multimédia, weby, odkazy, Pozadí na PC, HTML5 Videojuego de navegador, zábava, volný čas, Nej hry online, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku, odkaz, Počítačové tapety pro Windows, Staré hry online, Super online kvízy

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky, značky upravující přednost apod.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní a deskové hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Animace, Závody aut, Postřehové hry, Sportovní hry, Střílečky, Bojové hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Strategie, Pro dívky, Logické hry, Adventury a tak dále.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Fóry, frky, kameňáky, vtipy, ftipy, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, frky, kameňáky, vtipy, ftipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O zvířátkách, Frky ze života, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O Němcích, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O škole, O ženách, O mužích, O důchodcích apod.

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, H, Online geografické testy zdarma bez registrace, internetové stránky, Omalovánky pro děti, Pozadí na tablet, Online vánoční magazín, školství, Warez, V, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled formátů souborů

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Hlášky, moudra, rčení, motta, výroky, úsloví, bonmoty

Slavné citáty, Hlášky, moudra, rčení, motta, výroky, úsloví, bonmoty, . V této jedinečné sbírce naleznete moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o zlu od různých známých osobností.

úsloví, moudra, rčení, výroky, hlášky, moudrosti, bonmoty

Slavné citáty, úsloví, moudra, rčení, výroky, hlášky, moudrosti, bonmoty, z kategorií moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, zdroje informací, Adventní magazín, Film Avatar 1,2, Staré hry online, internet, URL, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Kliparty pro Office, Online hry zdarma, zadarmo, Online životopisy, biografie slavných osobností

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií psychologie, věda, kultura, latina, cestování, chemie, příroda, fyzika, literatura, software, sport, ekonomie a ekonomika, účetnictví, zločin a právo, rostliny, zkratky, lékařství a medicína, politika, technika, nápoje, stavebnictví, náboženství a křesťanství, nemoce, internet atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Ftipy, frky, vtipné texty, vtípky, černý humor, fórky

Zkuste vypnout! Ftipy, frky, vtipné texty, vtípky, černý humor, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor, vtipy o facebooku, murphyho zákony, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí apod.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Vtipy, fórky, frky, černý humor, vtipné texty, ftipy

Potřebujete se naladit? Vtipy, fórky, frky, černý humor, vtipné texty, ftipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O zvířátkách, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipné hádanky, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O mužích, Vtipy o cikánech, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: hyperlinky, cestování, počítače, Omalovánky pro malé děti, Online web Hry zdarma bez registrace, kuriozity, č, Poker online card game, Biografie slavných osobností, Tapety na plochu PC, zdarma

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií psychologie, věda, kultura, latina, cestování, chemie, příroda, fyzika, literatura, software, sport, ekonomie a ekonomika, účetnictví, zločin a právo, rostliny, zkratky, lékařství a medicína, politika, technika, nápoje, stavebnictví, náboženství a křesťanství, nemoce, internet atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak otevřít, čím prohlížet, v čem spustit, kterak editovat, jak konvertovat, v čem upravit, jak exportovat, jak převést, jak spustit, jak importovat soubory následujících typů: dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, internet a web, koncovky souborů, hudební audio soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Tapety na plochu PC - pC tapety pro Windows

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro notebook, mobil, smartphone, phablet, monitor, tablet, počítač, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Java ME, SUSE Linux, Chrome OS, Slackware, OSX, macOS, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Windows 10 Mobile, FreeBSD. Full HD tapety na PC zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, velkoměsta a noční život, fantasy, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, flóra, stromy, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, fraktály, vesmír, kosmos, free wallpapers, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen. Mnoho verzí a velikostí jako 4800x1200, 1536x2048, 1280x854, 1080x1920, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 1920x1080, 800x600, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 800x1280, 1440x960, 393x786, 1800x1440, 3200x1800 atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

černý humor, vtípky, vtipné texty, fóry, frky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, vtípky, vtipné texty, fóry, frky, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, kameňáky apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Kliparty zdarma ke stažení, Hry pro kluky, Webové online hry zdarma, Státní vlajky států světa, Přání k narozeninám, Seznam vlajek měst České republiky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, F, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, linky, Nejhranější hry online, Obrázky k svátku, texty k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Dobrá nálada: Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Další odkazy:

Naše tipy
Přání k svátku
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu města
Doporučené odkazy
Pozadí Vesmír na plochu
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů