Nazdar miláčku, mám hroznej problém... Víš zlato, já teď mám obchodní schůzku, zavolej mi později...
Ne ne ne - to nepočká, já jsem z toho hrozně nešťastná...
Já fakt nemůžu, zavolej později...
To mi nemůžeš udělat, já si fakt nevím rady....
Byznysmen se tedy omluví, jde vedle a říká: Tak jo, ale rychle. Co máš za problém?
No víš - já jsem si koupila puzzle a teď ho nemůžu složit...
Hmm... Tak jinak - mělo to nějakou krabici, ne?
No... A co je na tý krabici za obrázek...?
No - je tam takovej medvídek, a miška se lžičkou, a nějaký jablíčka...
Tak to není puzzle, to jsou cornflakes....!

Vtip pojmenovaný Blondýnka a puzzle patří do kategorie Vtipy O blondýnkách
Jaký je rozdíl mezi mužem a ženou, když ztratí klíče? Muž se ptá: "Kde jsem je asi nechal?" Žena: "Kde jsi je nechal, ty nemehlo?"
Maminka: „Pepíčku, proč jsi zase dostal pětku z matematiky?“
Zraněný voják se ptá lékaře po operaci ruky: "Pane doktore, budu moct po uzdravení hrát na klavír?"
Štamgast přijde do hospody, sedne si a povídá: "Jedno pivo, prosím, a vím, že nemáte žádné, co by bylo studené."
Štamgast přijde do hospody, sedne si a povídá: "Jedno pivo, prosím, a vím, že nemáte žádné, co by bylo studené."
Voják si stěžuje kamarádovi: "Už se nemůžu dočkat, až budu mít dovolenou! Pojedu domů, a první, co udělám, bude, že si sundám uniformu a hodím ji do koše!" Kamarád: "A co pak?" Voják: "Pak si sundám i tu druhou a hodím ji taky!"
Důchodce říká: "Kdysi jsem si myslel, že se dožiju sta let. Teď už si myslím, že se dožiju zítřka, když si vezmu všechny ty pilulky."
Když mu řeknou: "Ty jsi takovej jako můj bratr."
Proč jsou politici jako pleny? Protože je potřeba je často měnit, a to ze stejného důvodu.
Noe volá Bohu: "Bože, už nemám místo na arše, jsem přeplněný!" Bůh: "A co žížaly?" Noe: "Ty už jsem dvakrát vyhodil!"
Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Online Akční hru se Spider Manem. Je online a zdarma.
Upozornění: Myslíte si, že uvedený vtip porušuje morální či etická pravidla? Nebo dokonce, že vtip porušuje zákon nebo autorská práva? Pošlete email na adresu uvedenou v levé části stránky.