Ekonom a cesta na Mars

NASA dělala výběr dobrovolníků pro cestu na Mars. Potřebovali jen jednoho muže, ale bylo jasné, že se nebude moci vrátit na zemi. Ptali se prvního, inženýra, kolik chce zaplatit: \"Chci milión dolarů, který hodlám věnovat Massachussetskému Institutu Techniky na podporu nových výzkumných programů.\"
Druhý kandidát, doktor, požadoval dva milióny - jeden pro svoji rodinu a druhý na podporu lékařských výzkumů. Poslední kandidát byl ekonom. Když se ho zeptali na peníze, naklonil se k dotazujícímu a pošeptal mu: \"Chci tři milióny.\" \"Proč chcete o tolik více, než ostatní?\" \"Když mi dáte tři milióny, tak si jeden nechám pro sebe, jeden dám vám a na Mars pošleme inženýra.\"

Vtip, frk, anekdota Ekonom a cesta na Mars z kategorie O ekonomech

Vtip pojmenovaný Ekonom a cesta na Mars patří do kategorie Vtipy O ekonomech


Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek.
Náhodné vtipy

Blondýnka a pizza Hitlerova smrt Zaměstnanci Microsoftu Ctrl + Alt + Del
Změna poloh Blondýnka a puzzle O mužích Zamícháná nemluvňata
Dva a třetí O Windows Chlapeček a policista Pepíček a písemka
O ekonomech Indiáni a němec Bůh a láska Děda a vnuk
Černoch Medvěd a pštros O bohu Zkouška z anatomie

Upozornění: Myslíte si, že uvedený vtip porušuje morální či etická pravidla? Nebo dokonce, že vtip porušuje zákon nebo autorská práva? Pošlete email na adresu uvedenou v levé části stránky.


Reklama


(c) 2024 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů