Navigace
» Hlavní strana
» Linky
» Kontakt

Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wisconsin, Havaj, Connecticut, Louisiana, Pensylvánie, Oklahoma, New York, Kansas, Vermont, Montana, Massachusetts, Minnesota, Rhode Island, Mississippi, Michigan, Arizona, Virginie, Delaware, Arkansas, Západní Virginie, Iowa, Georgie, Nové Mexiko, Alabama, Nebraska, Utah atd.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma atd.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: poruchy, vlastnosti, státní správa, politika, historie, psychologie, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, věda, osobnosti, školství, lékařství, záliby, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, podnikání a podnikatelé, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, herectví, herci a herečky, filozofie, politici atd.

Vtipné texty, anekdoty, černý humor, fóry, frky, fórky

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, anekdoty, černý humor, fóry, frky, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Bohu, Frky ze života, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O škole, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Frky o tchýních, O Windows apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Webové online hry zdarma, Obrázky vlajek států světa, ú, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, weby, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky, kliparty, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, odkazy, Obrázky na PC, hyperlinky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Keywords:Přehled státních vlajek států světa, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, počítače, zajímavosti, Desktop computer wallpapers, Online testy zdarma bez registrace, multimédia, P, Internet pornography videos images webcams, Dopravní značení, Online geografické testy zdarma bez registrace, Obrázky, kliparty

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj apod.

Pozadí na plochu počítače - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na plochu počítače. vhodné pro phablet, displej, počítač, smartphone, mobilní telefon, tablet, PC, monitor, notebook, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 2000, Windows Me, Windows XP, Java ME, macOS, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Linux Fedora, Windows 10 Mobile. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií jídlo a nápoje, květiny, kytky, wallpapery, zvířata, letadla, psi a štěňátka, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, rostliny, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, noční města, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1440x2560, 1600x1200, 1280x960, 1152x1920, 1280x1024, 1024x768, 1200x1920, 1680x1050, 750x1334, 360x760, 2160x3840, 1280x768, 1152x864, hi res 2560x1920, Full HD 1080x1920, 393x786 atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Klíčová slova: pro děti, Online testy zdarma bez registrace, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Flags of the world, Super free web games zdarma, URL, Obrázky na plochu PC, Mesin slot, info, školství, V, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Klasické, Sportovní, Strategie, Střílečky, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Logické, Oddechové, Závodní, Bojové online gamesy, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Karetní a podobně.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít, jak spustit, jak převést, jak vytvořit, kterak editovat, v čem upravit, v čem spustit, jak přehrát soubory následujících typů: systémové soubory, hudební audio soubory, komprimace dat, internet a web, koncovky souborů, dokumenty, konfigurační soubory, obrazy disků, písma, fonty, grafiku, video soubory, spustitelné soubory apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Klíčová slova: cestování, Biografie slavných osobností, pro dospělé, Kristin Kreuk, č, Federace USA, tipy, Fotbalista Andrés Iniesta, Prapory regionů a království, zadarmo, Online vánoční magazín

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Oblíkačky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Deskovky, Adventury, online html5 hry, Barbie hry, Logické hry, Hry s koňmi, Akční gamesky, Omalovánky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Strategické onlinovky apod.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, geocaching, obecné zkratky, měny, země EU, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, státy usa, hudební zkratky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, týmy NHL, zkratky krajů České republiky apod.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, významné osobnosti, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Maršál, Němci, Rakousko-Uhersko, Upálen, KSČ, Rétorika, Česká královna, Olympijský vítěz, Poslanec, Filozof, Státník, Američan, Historik, Vojevůdce, Komik, Kladno, Sochař, Básník, Pop, Esejista, Itálie, Kancléř, Ministr zahraničí, Stoletá válka, New Jersey Devils, Normalizace, Manýrismus, Čeští králové, Philadelphia Flyers, Vládce, Herečka, Habsburkové, Miliardář, Zpěvák, Američané, Lord apod.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, odkaz, zábava, zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Nej hry online, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, volný čas, linky, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Kde koupit levné letenky?,

Několik fórů na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Neboj, není nabitá!

Víte, kdy naposledy kuře pípne? V obchodě u pokladny.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu zvířátka
Naše tipy
Freeware
Partnerské weby
Omalovánky k vytištění
Tipy na zajímavé weby
Geography and flags
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů