Navigace
» Hlavní strana
» Linky
» Naše tipy
» Kontakt

Tipy na zajímavé weby, počítače a internet

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, obecné zkratky, okresy České republiky, geocaching, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, měny, politické strany a hnutí, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky apod.

Síť, počítače a internet

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Obrázky na PC, Ilustrace, obrázky, URL, Webové html5 hry zdarma, Warez Movies, software, music mp3, internet, Hry pro kluky, Stručný slovník pojmů a termínů, Libro da colorare, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Online testy zdarma, Super free web games zdarma, Přehled zkratek a akronymů

Moudra, moudrosti, myšlenky, přísloví, výroky, rčení, úsloví

Citáty slavných osobností, Moudra, moudrosti, myšlenky, přísloví, výroky, rčení, úsloví, . Mj. na webu naleznete přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o životě, citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o odvaze, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o lásce od různých známých osobností.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, počítače a internet

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, vodorovné značení apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční svícen, Sněhová vločka, Filmy, Schleich, Píseň, Šišky, Kavkazská jedle, Řetězy, Tiskárna, Svíčky, Desktop, Skleněné ozdoby, Adventní svícen, Vánoce, Jezulátko, bezlepkové cukroví, Atmosféra, Vánoční punč, Jarmark, Vinná klobása, Slámový adventní věnec, Keramický adventní věnec, Adventní neděle, Písnička, Adventní kalendář, Mrazík, Drážďany, Historické ozdoby, Windows, Jmelí, Bramborový salát apod.

Keywords:zadarmo, Stručný encyklopedický slovník, kuriozity, zdroje informací, Přáníčka k svátku, Staré hry online, Webové online hry zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Přehled formátů souborů, Vše o Vánocích, Životopisy osobností

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, online html5 hry, Akční gamesky, Deskovky, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Puzzle a skládačky, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Farmářské hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení, Hannah Montana, Adventury apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Sportovní, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické a tak podobně.

World wide web, internet, počítače a internet

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: literatura, bankovnictví, zkratky, školství, věda, nápoje, sport, rostliny, cestování, materiály, počítače, ekonomie a ekonomika, příroda, filozofie, software, chemie, psychologie, politika, nemoce, zločin a právo, lékařství a medicína, internet, fyzika, český jazyk atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, zelenina, hudba, rostliny, symboly, jídlo a nápoje, květiny, ovoce, muži, mapy, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, náboženství, láska, sport, ptáci, ženy a dívky, osobnosti a lidé, zvířata, auta, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje atd.

Klíčová slova: webovky, počítače, Online životopisy, biografie, Zvířátka na pozadí monitoru, školství, zeměpis, Dopravní značení, Libro de colorear, humor, M, F, multimédia

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Frky, fórky, fóry, černý humor, vtipy, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fórky, fóry, černý humor, vtipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ekonomech, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O mužích, O Somálcích, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O manželství, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O ženách, Frky o tchýních, O Slovácích, O Windows, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky apod.

Doporučené odkazy, počítače a internet

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, počítač, displej, PC, smartphone, monitor, mobil, tablet, phablet, mobilní telefon, notebook a pro operační systémy OSX, Windows 98, BlackBerry OS, Android, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Windows 10, Windows 10 Mobile, Mac, Linux Mint. PC pozadí pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: jídlo a nápoje, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, rostliny, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, květiny, kytky, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, letadla, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, psi a štěňátka, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, auta, zvířata, 3D a Abstraktní. Stahujte v rozlišení 1600x900, 854x480, 2160x3840, 1440x960, 2560x1440, hi res 2560x1920, 1080x1800, 1152x864, 1200x1920, 1920x1200, 375x812, 1024x600, 1366x1024, 1152x1920, 1680x1050, 393x786 atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Anekdoty, vtípky, fóry, ftipy, vtipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtípky, fóry, ftipy, vtipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: kameňáky, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Online testy zdarma, pro dospělé, Online zeměpisné testy zdarma, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, Přehled formátů souborů, weby, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Livre de coloriage, Online geografické testy zdarma bez registrace, A, cestování

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Frky, fórky, fóry, černý humor, vtipy, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fórky, fóry, černý humor, vtipy, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O ekonomech, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O mužích, O Somálcích, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O manželství, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O ženách, Frky o tchýních, O Slovácích, O Windows, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky apod.

Internet, síť, počítače a internet

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Frky, vtipné texty, vtipy, anekdoty, černý humor, fóry

Zkuste vypnout! Frky, vtipné texty, vtipy, anekdoty, černý humor, fóry. vás dostanou. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, kameňáky, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online adventní magazín, volný čas, výukové pomůcky, zdarma, Pozadí na plochu letadla, hyperlinky, odkazy, Dopravní značení, pro děti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, doporučujeme, Kate Hudson,

Několik fórů na závěr. Vtip Životní moudro: Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

„Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Další odkazy:

Naše tipy
Slot machine
Tipy na zajímavé weby
Co je to omalovánka?
Doporučené odkazy
FC Barcelona
Zajímavé internetové odkazy
Belgium
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů