Navigace
» Hlavní strana
» Linky
» Kontakt

Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Závodní, Klasické, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Pro dívky, Karetní, Střílečky, Velikonoční hry a podobně.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nemoce, příroda, počítače, jídlo, kultura, latina, rostliny, různé, internet, psychologie, ekonomie a ekonomika, sport, stavebnictví, software, technika, bankovnictví, literatura, hardware, věda, účetnictví, cestování, lékařství a medicína, zkratky, nástroje atd.

Tapety na plochu PC - pozadí na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro notebook, ultrabook, monitor, PC, smartphone, displej, počítač, phablet, mobilní telefon, mobil, tablet a pro operační systémy Android, Chrome OS, Linux Fedora, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Lubuntu, FreeBSD, Windows 2000, Microsoft Windows Vista. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: fantasy, fraktály, zvířata, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, free wallpapers, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, hmyz a pavouci, nature - příroda, motorky, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete rozměry 1366x1024, 1920x1080 Full HD, 1600x1200, 1366x768, 1280x854, 1280x768, Full HD 1080x1920, 2560x1600, 800x1280, 4800x1200, 2160x3840, 375x812, 1152x1920, 360x640, 393x786, 2048x1536 atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Klíčová slova: V, Hry pro nejmenší děti online zdarma, linky, webové stránky, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, volný čas, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Slovník pojmů Co je to?, Tapety pro Windows, Nejlepší zeměpisné kvízy, zadarmo, školství, Webové online testy zdarma

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Keywords:zdroje informací, výukové pomůcky, weby, humor, SMS přání k jmeninám podle jmen, Dopravní značky, Ilustrace, obrázky, cestování, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, internetové stránky, Nejlepší hry pro dívky, tipy

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: latina, nástroje, ekonomie a ekonomika, rostliny, technika, sport, cestování, školství, příroda, jídlo, literatura, český jazyk, software, lékařství a medicína, stavebnictví, nápoje, bankovnictví, internet, kultura, zkratky, nemoce, chemie, věda, hardware atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Ftipy, kameňáky, fórky, vtípky, vtipné texty, vtipy

Zkuste vypnout! Ftipy, kameňáky, fórky, vtípky, vtipné texty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, murphyho zákony, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné citáty, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, černý humor, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí apod.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Motta, úsloví, rčení, moudra, hlášky, bonmoty, aforismy

Slavné citáty, Motta, úsloví, rčení, moudra, hlášky, bonmoty, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o víře, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, mytologie, fikce a fantasy, národnost, filozofie, školství, osobnosti, poruchy, historie, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, politika, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, psychologie, vlastnosti, záliby, politici atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Logické, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: multimédia, Superhry a hry online zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Sexy Salma Hayek, Wallpapery do mobilu, Nejhranější online hry zdarma, odkaz, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, kuriozity, zeměpis, F

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Síť, hry i všeobecné informace

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Online vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, adventní všehochuť, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. LED svíčky, Kuba, Hostina, Umělý vánoční stromek, Keramika, Perníčky, Zdraví, Štóla, Jarmark, Vykrajovátka, bezlepkové cukroví, Lindt, Německy, Jmenovky, Atmosféra, Santa Claus, Adventní kalendář, Vánoční ubrusy, Adventní trhy, Anglicky, Kavkazská jedle, Jedle, Adventní neděle, Plocha, Řetězy, Dia, Vánoční filmy, Koledy, Staroměstské náměstí, K Vytisknutí, Květiny apod.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, A, Super online flash hry, Omalovánky k vytištění, URL, Přehled zkratek a akronymů, Online životopisy, biografie, Zhang Ziyi, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Nejhranější online hry zdarma

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Informace, hry i všeobecné informace

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Wallpapery do mobilu - obrázky ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery do mobilu. vhodné pro počítač, displej, phablet, notebook, mobilní telefon, monitor, ultrabook, PC, tablet, smartphone, mobil a pro operační systémy Windows 2000, Linux Ubuntu, Windows Me, Slackware, Red Hat Linux, Mac, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Java ME, macOS. Obrázky na PC ke stažení z kategorií Rally, závody aut, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, ptáci, flóra, stromy, Formule 1, oceán, moře, pláže, fraktály, květiny, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, zvířata, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolte si z rozměrů 2048x1536, Full HD 1080x1920, 3200x1800, 360x760, 375x812, 1920x1080 Full HD, 2560x1920, 2560x1600, 1024x768, 2048x1080, 1280x960, 1080x1800, 768x1024, 2560x2048, 1920x1440, 750x1334 atd.

Klíčová slova: zdarma, pro dospělé, Kliparty zdarma ke stažení, Životopisy slavných osobností, V, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, Přehled souborových přípon, doporučujeme, počítače, Seznam souborových přípon, zábava, internet, Desktop computer wallpapers, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zima v pekle: Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Další odkazy:

Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku
Odkazy na užitečné webové stránky
Elizabeth Hurley
Zajímavé internetové odkazy
Rie Miyazawa
Linky na partnerské weby
Andrés Iniesta
Tipy na zajímavé weby
Zlatan Ibrahimović
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky k svátku a k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů