Navigace
» Hlavní strana
» Linky
» Kontakt

Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: kuriozity, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, weby, Nej hry online, Obrázek bílé vejce, Prapory regionů a království, Dopravní značky, cestování, Přání k jmeninám, sms ke svátku, linky, Online vánoční webzine, PC tapety pro Windows, Přehled zkratek a akronymů

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wisconsin, Jižní Dakota, Rhode Island, Delaware, Severní Karolína, Michigan, Nebraska, Massachusetts, Minnesota, Maine, Texas, Illinois, Virginie, Missouri, New Hampshire, Washington, Arkansas, Kansas, Indiana, Nevada, Georgie, Maryland, Pensylvánie, Mississippi, Severní Dakota, New Jersey atd.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, země jižní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Vtípky, fóry, anekdoty, černý humor, vtipné texty, frky

Zkuste vypnout! Vtípky, fóry, anekdoty, černý humor, vtipné texty, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, O manželství, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O mužích, O ženách, O ekonomech, O zvířátkách, O Somálcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Keywords:odkazy, Dopravní značení, Pozadí na PC zdarma ke stažení, F, United Kingdom, Biografie slavných osobností, počítače, školství, Obrázek vejce s mašlí, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, internet, zábava

Anekdoty, ftipy, frky, fórky, vtipné texty, kameňáky

Zkuste vypnout! Anekdoty, ftipy, frky, fórky, vtipné texty, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, černý humor, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, anekdoty o politice apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: žurnalisté a novináři, státní správa, křesťanství, podnikání a podnikatelé, sport, zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, Spisovatelé a básníci, přezdívky, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, vlastnosti, politika, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, poruchy, historie, mytologie atd.

Náš tip, volný čas a zábava

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak exportovat, v čem spustit, jak převést, jak konvertovat, v čem upravit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak přehrát, jak spustit, jak otevřít soubory následujících typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, grafiku, dokumenty, konfigurační soubory, internet a web, hudební audio soubory, obrazy disků, koncovky souborů, šablony dokumentů, komprimace dat, systémové soubory apod.

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hudebnice, Pedagog, Olympijský vítěz, Podnikatel, Ministři, Čeští králové, Životopis, Ministr, Upálen, Olympijští vítězové, Francouz, Scénárista, Zpěvačky, Historik, Československo, Angličané, Češi, Sebevražda, Politik, Máj, Skladatel, Generalissimus, Voják, HIV pozitivní, NHL, Rakušan, KHL, Rakousko-Uhersko, Kněz, Hejtmani, Svatý, Textař, ČSSD, Protektorát, Charta 77, Maršál apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, pro děti, Seznam přípon a koncovek souborů, Casino, výukové pomůcky, humor, A, Christina ricci, Městské a obecní prapory obcí ČR, Online zeměpisné testy zdarma, V, Adventní magazín

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Síť, volný čas a zábava

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, týmy NHL, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, mezinárodní organizace, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, měny apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Klíčová slova: webovky, Státní vlajky států světa, volný čas, Omalovánka velikonoční vejce, Světové vlajky, URL, Městské a obecní prapory obcí ČR, Velikonoční obrázky a kliparty zadarmo ke stažení, zajímavosti, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Informace, volný čas a zábava

Fóry, frky, ftipy, kameňáky, černý humor, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, frky, ftipy, kameňáky, černý humor, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O důchodcích, O zvířátkách, O Windows, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O ženách, O škole, O Chucku Norrisovi, O manželství apod.

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Akční hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Kameňáky, vtípky, anekdoty, vtipné texty, fórky, ftipy

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtípky, anekdoty, vtipné texty, fórky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, vtipné citáty, vtipy o facebooku, kameňáky, murphyho zákony, vtipné hádanky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, info, multimédia, pro dospělé, Vtipná elektronická velikonoční textová přáníčka, tipy, zdroje informací, Online hry pro děti zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Hry pro dívky online, Životopisy slavných osobností, Obrázek fialová kraslice, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Kalouskův dětský sen: Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Když si dáš tohle do statusu, tak to budeš mít ve statusu! Dej si to do statusu a sleduj, jak to máš ve statusu!

Jede tatra do kopce, drtí přitom důchodce. Černé brýle,bílá hůl, pročpak jen neuhnul?

Další odkazy:

Omalovánky pro děti
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Srandovní velikonoční blahopřání
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázky k vybarvení
Partnerské internetové stránky
Chelsea F.C.
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení
Tipy na užitečné weby
Velikonoční přání k Velikonocům

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů