Píše paní učitelka křídou na tabuli. Křída jí vypadne a tak se pro ní ohne.
Přiskočí Pepíček, nazvedne sukni a šoupne jí ho tam. Paní učitelka se diví:
“No co, co, co?!” Pepíček na to: “Co je, paní učitelko, mám ho vyndat?”
Učitelka odpoví: “No to ne, ale ta drzost!”

Vtip pojmenovaný Pepíček s paní učitelkou patří do kategorie Vtipy O Pepíčkovi
Paní učitelka: „Pepíčku, kdybys měl deset jablek a snědl bys tři, kolik by ti zbylo?“
Protože ví, že tam má založené hnízdo.
Proč je dlouhá cesta autem s dětmi jako nekonečný horor? Protože se pořád ptají: "Už tam budem?"
Mojžíš sestoupí z hory Sinaj se dvěma kamennými deskami a říká svému lidu: "Lidi, mám pro vás dvě zprávy – jednu dobrou a jednu špatnou. Ta dobrá je, že jsem to ukecal na deset. Ta špatná je, že ’nesesmilníš’ tam zůstalo."
Paní učitelka se ptá Pepíčka: "Vyjmenuj tři slavné krále." "Lev, Tygr a Gepard."
Co spojuje dva břehy, ale samo se nehýbe?
Mojše jde k lékaři a říká: "Pane doktore, mám problém. Vždycky, když piju kávu, mě bolí oko." Doktor odpoví: "Tak si vyndejte lžičku!"
Co je to "právnická smlouva"? Je to dokument, který vás zavazuje k něčemu, čemu nerozumíte, abyste se pak mohli hádat o tom, co to znamená.
Tati, mám pro tebe dobrou zprávu! "Jakou, synku?" Pamatuješ, jak jsi slíbil, že mi dáš pětistovku, když přinesu dobrou známku? "Ano." Tak ušetříš!
Víte, jaký je největší strach gaye na farmě? Že bude muset vyjít z traktoru.
Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.
Upozornění: Myslíte si, že uvedený vtip porušuje morální či etická pravidla? Nebo dokonce, že vtip porušuje zákon nebo autorská práva? Pošlete email na adresu uvedenou v levé části stránky.