Navigace
» Hlavní strana
» Linky
» Kontakt

Naše tipy, inspirace pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Aljaška, Georgie, Západní Virginie, Arkansas, Pensylvánie, Nebraska, Kalifornie, Idaho, Florida, Texas, Maryland, New Hampshire, Severní Dakota, Wisconsin, Michigan, Virginie, Massachusetts, Delaware, Kentucky, New York, Havaj, New Jersey, Wyoming, Arizona, Minnesota, Nevada atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Náš tip, inspirace pro volný čas

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako přístroje, auta, ovoce, osobnosti a lidé, květiny, dopravní prostředky, ženy a dívky, muži, smajlíci a emotikony, rostliny, hudba, stavby, věda, halloween, zelenina, Vánoce a Advent, ptáci, náboženství, láska, sport, mapy, hmyz, nápoje atd.

Pozadí na PC - wallpapery na tablet

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC. vhodné pro smartphone, obrazovka počítače, monitor, phablet, mobilní telefon, mobil, počítač, tablet, ultrabook, PC, notebook a pro operační systémy SUSE Linux, macOS, Windows XP, Lubuntu, Windows NT, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), OSX, Linux Ubuntu. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: motorky, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, fraktály, sportovní wallpapery, free wallpapers, květiny, nature - příroda, Rally, závody aut, Formule 1, vesmír, kosmos, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, ptáci. Vyberte si rozměr z 1536x2048, 1536x2560, 1600x900, 1920x1080 Full HD, 1800x1440, 1080x1800, 360x640, 1080x1920, 360x760, 640x480, 1680x1050, 1366x1024, 3200x1800, širokoúhlé 1366x768, 360x720, 1366x768 atd.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, V, Obrázky, kliparty, Dopravní značení, Test, examination, exam, evaluation, assessment, zadarmo, Nejhranější hry online, V, Bridge, Federace USA, Obrázky vlajek měst ČR, zdarma, zdroje informací

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Moudra, aforismy, myšlenky, bonmoty, hlášky, přísloví, moudrosti

Citáty slavných, Moudra, aforismy, myšlenky, bonmoty, hlášky, přísloví, moudrosti, . Naleznete zde citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o neštěstí, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o smutku od různých známých osobností.

Keywords:multimédia, doporučujeme, pro děti, Obrázky na PC ke stažení, SMS přání k jmeninám podle jmen, Skvělé hry online zdarma, počítače, zábava, Přání k narození dítěte, Ilustrační obrázky, info, Adventní magazín

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: lékařství a medicína, školství, software, chemie, ekonomie a ekonomika, politika, filozofie, latina, nástroje, nápoje, nemoce, technika, bankovnictví, literatura, zkratky, materiály, stavebnictví, rostliny, internet, kultura, jídlo, věda, různé, počítače atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, herci a herečky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brno, Hudba, Československo, Komik, Básníci, Avangard Omsk, KHL, Politik, Rakušan, Nežijící, Historik, New Jersey Devils, Itálie, Vrah, Zpěvačky, Komunista, Kancléř, Philadelphia Flyers, Američané, Architekt, Gymnasté, Pedagog, Spisovatel, Esejista, Královna, Miliardáři, Hudebnice, Husité, Kladno, Exilový prezident, Prezident USA, Němci, Country, Herec, Textařka, Maršál apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: národnost, podnikání a podnikatelé, psychologie, věda, přezdívky, osobnosti, mytologie, školství, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, lékařství, záliby, umělci, žurnalisté a novináři, sport, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, rodinné vztahy, politika, filozofie, poruchy atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Klíčová slova: pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Životopisy osobností, Free hry, Seznam zkratek a akronymů, Super online hry zdarma, webové stránky, Gratulace a přání, Seznam přípon a koncovek souborů, zajímavosti, odkaz, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Síť, inspirace pro volný čas

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy atd.

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma . Naleznete zde Stolní a deskové hry, Karetní hry, Strategie, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Adventury, Akční hry, Brutální krvavé hry, Animace, Pro dívky, Střílečky, Postřehové hry, Hry pro děti, Bojové hry, Relaxační hry a tak dále.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, weby, internet, Tenis wallpapers, Obrázky na PC, Dopravní značky, Nejlepší školní testy a kvízy, Obrázek Studentka lolitka, Pozadí na PC, F, A

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Výroky, aforismy, rčení, moudra, bonmoty, přísloví, úsloví

Slavné citáty, Výroky, aforismy, rčení, moudra, bonmoty, přísloví, úsloví, . Mj. na webu naleznete citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o zlu od různých známých osobností.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Full HD pozadí na PC, školství, linky, internetové stránky, Fond d écran, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webovky, odkazy, Nejlepší zeměpisné kvízy, kuriozity, Super free web games zdarma, Arsenal Football England,

Několik fórů na závěr. Vtip Hokejistka: „Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

„Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Najvšestrannejšie zviera je muž, pretože: - keď je zaľúbený, je somár - keď sa ožení je vôl - keď sa neožení, je osamelý vlk - keď podvedie manželku, je neverný pes - keď ho podvedie manželka, je paroháč - keď sa znovu ožení, tak sa to nedá porovnať s ničím, lebo také sprosté zviera na svete neexistuje!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Download music, mp3, movies, videos
Tipy na zajímavé weby
Badoo
Zajímavé internetové odkazy
Inzeruj, inzerce zdarma
Partnerské weby
Přáníčka k svátku a jmeninám
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.


Vyhledání

Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů