Byli jsme dva, já a Fero...
Fero našel granát. Už jsme byli tři: já, Fero a granát.
Najednou jsme uviděli plný žebřiňák Němců. A už jsme byli čtyři: já, Fero, granát a plný žebřiňák Němců.
Fero hodil granát. Zůstali jsme dva. Já a plný žebřiňák Němců.

Vtip pojmenovaný Malý příběh z 2. světové války patří do kategorie Vtipy O Němcích
Manželka stojí před zrcadlem a povzdechne si: "Jsem tak stará, tlustá a ošklivá. Potřebovala bych od tebe slyšet nějaký kompliment." Manžel se zamyslí a řekne: "No, zrak máš teda pořád výborný."
Proč je duha symbolem gayů? Protože po dešti vždycky vykoukne slunce a barvy se krásně rozzáří!
"Co tě naučila základní služba?" "Že se dá spát i ve stoje."
Co je největší noční můra politika?
Proč je duha symbolem gayů? Protože po dešti vždycky vykoukne slunce a barvy se krásně rozzáří!
Proč je cestovní pojištění tak důležité? Protože pravděpodobnost, že se vám něco stane, se exponenciálně zvyšuje s cenou vaší dovolené.
Mladý muž se zeptá rabína: "Rabi, co mám dělat, když se mi zdá, že jsem mrkev?"
Hostinský si pořídil papouška a naučil ho říkat: „Každému pivo!“ Lidi chodili, papoušek křičel a hostinský nestíhal čepovat. Druhý den ho naučil říkat: „Každému panáka!“ A zase měl plno. Třetí den ho to naštvalo a naučil ho: „Vypadněte všichni!“ Čtvrtý den přijde do prázdné hospody a papoušek na něj křikne: „Tys to pos*al, co?“
Víte, proč je ranní cvičení tak dobré? Protože pak můžete spát s čistým svědomím po zbytek dne.
Co dělají fanoušci Lordů na koncertech? "Headbangují" tak, až jim padají masky.
Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.
Upozornění: Myslíte si, že uvedený vtip porušuje morální či etická pravidla? Nebo dokonce, že vtip porušuje zákon nebo autorská práva? Pošlete email na adresu uvedenou v levé části stránky.