Golf

Bůh a Svatý Petr hrají golf. Na první jamce spadne Bohu míček do jezírka. Voda se rozestoupí a Bůh odpálí míček zpátky na trávník.
Na druhé se Bůh pořádně napřáhne a míček dopadne tři metry od jamky. V tom nastane zemětřesení, část trávníku se zdvihne a míček se skutálí do jamky.
Na třetí jamce uvízne míček v hromadě písku. Bůh stvoří život - z jednobuněčných organismů se vyvinou ryby a z nich obojživelníci. Z obojživelníků pak vzniknou plazi, ptáci a nakonec drobní savci. Jeden ze savců přiběhne k hromadě písku, vezme míček do tlamičky a rychle ho donese do jamky. Svatý Petr pohlédne na Boha a praví: \"Hraješ golf, nebo nevíš, co roupama dělat?\"

Vtip, frk, anekdota Golf z kategorie O Bohu

Vtip pojmenovaný Golf patří do kategorie Vtipy O Bohu


Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek.
Náhodné vtipy

Něco jsem chtěl O tchýních Policajt na baterky O ženách
Promovaný ekonom Zakouřený žáček O doktorech Halloween
Hádanky Jeptišky a biskup Nešla by jste si zatancovat? Zamícháná nemluvňata
Španělská corrida O šmoulech Mrtvola v revíru Děda a vnuk
Naivní zaměstnanec Indiáni a němec James Bond Co to asi je?

Upozornění: Myslíte si, že uvedený vtip porušuje morální či etická pravidla? Nebo dokonce, že vtip porušuje zákon nebo autorská práva? Pošlete email na adresu uvedenou v levé části stránky.


Reklama


(c) 2010 Vtipy.Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů