Ve 4 letech: uspech je - nenachcat si do kalhot
Ve 12 letech: uspech je - mit pratele
V 18 letech: uspech je - mit...

Vtip pojmenovaný Co je úspěch patří do kategorie Vtipy Ze života
Vlk se ptá Karkulky: "Proč máš tak velké oči?" A Karkulka na to: "Protože sis stoupl na moje brýle!"
Co je nejtěžší na cestování s dětmi? Vysvětlit jim, že nemůžete koupit všechny hračky, které vidí, i když jste na dovolené.
Učitelka: "Pepíčku, kde leží Paříž?"
Do hospody vejde papoušek a říká: "Číšník, jedno pivo!" Číšník mu ho přinese. Papoušek dopije a říká: "Ještě jedno!" Číšník mu ho přinese. Papoušek dopije a říká: "Ještě jedno a pak už jdu domů, nebo mi manželka zase vynadá!"
Vždy následuj své srdce. Ale vezmi si s sebou i mozek, pro případ, že by tvoje srdce bylo idiot.
Co je skvělého na Alzheimerovi? Každý den poznáte nové lidi a můžete si sami schovat a pak najít velikonoční vajíčka.
Zeť vezme tchýni na ryby. Ona se ho ptá: "Proč jsi mě vzal s sebou?" Zeť odpoví: "Potřebuju živou návnadu."
Proč tchýně miluje vnoučata? Protože je může rozmazlovat a pak kritizovat, jak je vychováváte.
Kandidát na prezidenta přijde do vesnice a ptá se místního obyvatele: "Co si myslíte o mé kampani?" Obyvatel odpoví: "No, takovou špatnou úrodu jsme tu neměli už dlouho."
Detektiv přijde na místo činu a vidí oběť ležet v kaluži krve. Zeptá se kolegy: "Má nějaké stopy?" Kolega: "Ano, pane. Vypadá to, že někdo zapomněl odnést koberec."
Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Online Akční hru se Spider Manem. Je online a zdarma.
Upozornění: Myslíte si, že uvedený vtip porušuje morální či etická pravidla? Nebo dokonce, že vtip porušuje zákon nebo autorská práva? Pošlete email na adresu uvedenou v levé části stránky.