Baví se tři policisté
První říká, že našel pod postelí tenisový míček, takže má podezření, že mu manželka chodí s tenistou.
Druhý na to: "To já našel tuhle pod postelí kopačák, tak ta moje mi určitě zahýbá s fotbalistou.
A třetí se smutně přidává: "Tak to je mi ta moje ženská nevěrná s koněm. Zrovna včera jsem v posteli našel žokeje..."

Vtip pojmenovaný Policisté a nevěra patří do kategorie Vtipy O policajtech
Židovská matka se ptá svého syna: "Takže ses stal právníkem. A pomáháš lidem?" Syn: "Ano, mami, pomáhám lidem s jejich problémy." Matka: "A co kdyby ses stal doktorem, to bys pomáhal lidem, aby žádné problémy neměli!"
Co má oči, ale nevidí?
Na dlouhé cestě autem se ptá syn otce: "Tati, jsme už v Brně?" "Ne, proč?" "Protože mamka říkala, že až budeme v Brně, tak zastavíme."
„Pane šéfe, chtěl bych podat výpověď.“
Přijde občan za politikem a ptá se: "Proč vaše strana vždycky slibuje hory doly, ale nic z toho nesplní?"
Policajt vidí ženu, jak nese kočku v košíku.
Dítě: "Mami, tati, co je to karma?"
Když čekáš na odpověď.
Co je to somálský voják v poušti?
Do hospody vleze chlap s papouškem na rameni. „Dvě piva!“ objedná si. Papoušek hned dodá: „A mně panáka!“
Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.
Upozornění: Myslíte si, že uvedený vtip porušuje morální či etická pravidla? Nebo dokonce, že vtip porušuje zákon nebo autorská práva? Pošlete email na adresu uvedenou v levé části stránky.